31 Ekim 2016 #6818844

Turkcell Çözümsüzlük Had Safhada!

28/10/2016 tarihinde yaşamış olduğum hırsızlık olayı sonucunda çantamda bulunan telefonun başta olmak üzere her şeyimi çaldırdım, karakola başvurumdan sonra Turkcell'e yapmış olduğum birçok görüşme sonrasında taahhüttü bulunan ve ayda 110 TL ödemesi olan telefonumun Daha 14 ay taahhüdü bulunmasından dolayı bana olmayan telefon için yapabilecekleri bir şeyin olmadığını sigorta yaptırmış olduğum halde sigortanın hırsızlık olaylarında geçerli olmadığını söylediler.


Yıllardır Turkcell'li olan biri olarak gerçekten çok zor durumdayım. Koskoca şirketin müşteri memnuniyeti adına hiçbir şeyi yapmaması ve zor durumda bırakması bizi çok üzdü. Yaşamış olduğumuz bu kötü olay karşısında ortada olmayan bir telefon için bu meblağı ödemek gerçekten çok zor. Ve koskoca şirketi sizi mağdur etmemek için bir şey yapmaması çok üzücü. Turkcell'li olmak bu kadar üzücü olamazdı.

Gulten 1.364 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2016

    Müşterimizi 09.11.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön