06 Mayıs 2013 #1781595

Turkcell Çözümlenmeyi Bekleyen Ama Bir Türlü Çözemedikleri Sorunlar!

Geçen Ay hattımı kardeşime nakil için Gaziantep yener Elektronik'e müracaat ettik o esnada tüm paketler iptal edilmiş ama nakil işlemi gerçekleşmedi bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayarak bu durumu beyan ettim. 3-4 gün sonra Yener Elektronikten H. Y. beni arayarak memnuniyetiniz için mağduriyetiniz giderilmiş dedi.


Bunun üzerine müşteri hizmetlerini tekrar aradım bana böyle bir şey olmadığını halen inceleme aşamasında olduğu sonuçlanınca kendileri tarafından bilgi verileceği denildi ve son gelen faturayı ödememi bir kaç için çözümleneceğini beyan etti. halen çözümlenmedi bunun üzerine hem giden hemde gelen aramalara kapatıldı sayısız görüşmelerde bugün içinde denildi ama halen ..

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 07.05.2013 tarihinde ekiplerimiz görüşme sağlamıştır. Müşterimize işlemlerin detayı hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön