20 Şubat 2013

Turkcell Çözüm Üretmiyor!

Eşimin Vodafone'da üzerine kayıtlı olan faturalı hattını Turkcell'e geçirmek için, Turkcell 1200 TL 'lik yeminli tercüman tarafından çevirisi yapılmış ve noterden tasdik edilmiş kefaletname ya da banka teminat mektubu istiyor. Bu belgeleri eşim yabancı uyruklu olduğu için istiyormuş.


Benimde hattım daha önce Vodafone daydı Turkcell'e taşıdım.Ama eşimin hattını taşıyamadığım için tekrar geri Vodafone'a döneceğim. Turkcell sürekli kan kaybediyor. Herkes müşteriyi havada kaparken Turkcell bin dereden su getirtiyor ve çözüm üretmiyor. Anlamak çok güç.

Murat 120 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Şubat 2013

    Şikayette yazdıklarımdan farklı bir şey olmadı. Çözüm yok. Bende Turkcell'e veda ediyorum

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön