05 Eylül 2013 #1994573

Turkcell Çorlu Orion Şubesi Personeli Çok İlgisiz!

22. 06. 2013 tarihinde Turkcell vınn data hattımın kapatılması için Tekirdağ Çorlu Orion şubesine başvuruda bulundum. 2 gün içerisinde kapanacağı tarafıma belirtildi. fakat geçen hafta elime ulaşan yazılı bilgilendirmede "hat aboneliğinizin feshinden vazgeçmeniz nedeniyle hat iptal işleminiz durdurulmuştur" yazıyordu.


Bunun nedenini öğrenmek için bugün (04. 09. 2013)tekrar Orion Şubesine gittim müşteri temsilcisi tam 25 dk bekledim. Bu arada hattın borcunu kontrol ettirdim 15 TL borç çıktı. Ödedim ve müşteri temsilcisini 15 dk kadar daha bekledim ve bana verilen cevap"iletişim danışmanı yok sizinle ilgilenemeyeceğiz"di. Çorlu Orion şubesi çalışanlarından şikayetçiyim.

Nurullah 278 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hat iptal süreci hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön