04 Nisan 2013 #1724483

Turkcell Çok Yüksek Fatura!

Kullandığım tarifemde 500 dk her yöne aylık 17 tl idi. son gelen faturamda 179. 80 tl fatura geldi. Turkcell çağrı merkezini hemen aradım ben kaç dk konuşmuşum da bana bu borcu geldi diye sorduğumda kontrol ediyorum diye cevap verdi ve 381 dk görüşme yaptığım söylendi. Bende onlara bakın ben 500 dk görüşmeye 17 lira ödemekte iken 381 dk görüşmeye nasıl 179 lira borç gönderiyorsunuz dediğimde beyefendi tarifemin bittiğini söylediler.


Tarifem bitmiş olsa bu uygulama %1000 artış nasıl olur. ben bu parayı ödedim. hemen hattımı başka operatöre taşıdım. Sonra aradan 2 ay sonra Turkcell tarafından faturamın kesildiği tarihten taşıma işlemine kadar olan zaman diliminde diye 76 tl gene bir fatura geldi.

Mehmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön