20 Eylül 2013 #2021531

Turkcell Çok İlgisiz!

Yaklaşık 2012'nin başından bu yana hala sonuçlanmasını beklediğim üzerime açılmış 3G faturalı bir hattın benim imzam ve kimliğimle açılıp açılmadığını çözemedi. Çekim kalitesi yüksek ama bir o kadarda ilgisiz bir firma olduğunu ispat etti zaten.


Hukuk bürosu kendince haklı tabi durumu izah etsen ne olur ki onlara , ödeme yaptık 470 TL şimdi birde 120 TL kaldığından dolayı icra takibindeyim ve en geç 2 gün içerisinde ödeme yapmalısınız diyorlar gülünç bir durum.


Turkcell müşteri hizmetlerine dilekçe ve kimlik gönderiyorum mail olarak sistemlerine düşmüyor. TİM'den zaten kimse uğraşmıyor ve aynı zamanda Kadıköy Rıhtım'daki TİM'de kimse müşteriyle ilgilenmiyor.

Ogün 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetine istinaden 19.09.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize,bilgisi dışında açıldığını belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön