21 Ekim 2014

Turkcell Cihazımı Teslim Edemiyor!

Turkcell'den kontratlı telefon aldım cihaz randevulu kurye (Telekurye) 15 ekim 2014 çarşamba günü tarafıma teslim edileceğini o gün adresimde bulunmamı ve cihazın benden başka kimseye verilmeyeceğini söylediler. Bu görüşmeyi 11 ekim cumartesi günü yaptılar.

15 ekim 2014 çarşamba günü ben şirketimin işlerini askıya alıp kuryeyi bekledim gelmedi. 16:30 da Telekurye müşteri hizmetlerini aradığımda bu seferde 17 ekim cuma günü dediler. Bugün 20 ekim pazartesi ben bu cihazı teslim edemeyeceksiniz iptal edin dedim. Konuyla ilgili size dönüş yapılacak dediler ama ortada ne telefon ne iptal işlemi için arayan ne de Telekurye yetkilisi var. Sipariş verme tarihim 8-10-2014 böyle ilgisizlik hayatımda görmedim!

Bülent 197 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön