19 Şubat 2013 #1640776

Turkcell Cihazı Hep Arızalanıyor!

Ocak 2012 tarihinde Capitol Türkcell bayiinden aldığım Blackberry Bold 9900 telefonum aldığımdan kısa bir süreden itibaren arızalanmaya başladı.Aynı arızalar sebebi ile bugüne kadar 3 kere KVK teknik servise götürdüğüm telefonumda en son tamir edildi diye verildikten daha 4 gün sonra yine aynı arızaları yapmaya başladı(kendi kendine kapanma,ekran ışığının kendiliğinden azalıp artışı, zaman zaman orta hareket tuşunda çalışmama).


KVK teknik servis sadece mesai saatleri çalıştığından her 3 arızam da da telefonu götürmem ve tamirden almam için ben de işten izin almak zorunda kaldığım gibi, sıra beklemekten dolayı da iş güç kaybım oluştu.Telefonumun değiştirilmesi ya da ücret iadesini talep ediyorum.

Nuran 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön