11 Kasım 2014

Turkcell Cihaz Teslim Edilmiyor!

11 Eylül 2014 tarihinde Turkcell ile bir sözleşme imzalayarak kurumsal abone olduk ve derneğimize birkaç faturalı hat aldık. Bunu takiben 18 Eylül 2014 tarihinde de 1 adet iPhone 5 marka cep telefonu için bir cihaz taahhütnamesi imzaladık. Ancak, söz konusu tarihten bu yana cihazı bir türlü teslim alamadık. Cihazı alamadığımız için faturalı hattı kullanamıyoruz ancak maalesef faturalarını ödüyoruz.


Yetkililerle görüştüğümüzde stokta olmadığı, gümrükte takıldığı, ana firma ile problem olduğu gibi birçok ve çeşitli sebepler sıralıyorlar. Sırada bekleyen bir sürü kişinin olduğunu da söylüyorlar. Herhangi bir teslim tarihi de vermiyorlar. Mağduriyetimizin bir an evvel giderilmesini istiyoruz.

F 690 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön