26 Nisan 2013 #1764338

Turkcell Cihaz Orijinal Değilmiş!

İstanbul - Fatih sofular mah. Nacar kardeşler caddesindeki turkcell bayiinden 1 adet iphone şarjı satın aldım. Ürünün orjinal olduğunu söyleyerek sattılar. Ancak kutuyu açınca ürünün orjinal olmadığını anladım. Bayi ile görüştüğümde ürünün birebir aynı olduğunu orjinal olmadığını, ancak iade edemeyeceğimi söylediler. Turkcell ise sorunun bayi ile olduğunu kendisini bağlamadığını bildirdi. Sahte ürün sattıkları için haklarında gerekli yasal işlemlerin başlatılması için gerekli başvuruları yapacağım.

Sema 64 Okunma

Cevaplar

  • Sema02 Kasım 2014

    eğer olaya sadece sorumluluk bazında yaklaşıyorsanız sorun zaten budur. sizin mağazalarınızdan birinde bir sorun yaşanıyor ve insanlar sizin markanıza güvenerek o mağazaya giriyor. siz hala bir sorumluluğumuz yok diyorsanız birşye denilemez elbette. demek ki sizin için önemli olan bir şekilde ürününüzün satılması, kimin ne şekilde sattığı değil demek ki.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön