16 Ağustos 2014

Turkcell Cihaz Kayıt İşlemi Yapılmamış.

Turkcell'in Erzurum/ Merkez ana bayisine 07.05.2014 te yurt dışından getirmiş olduğum iPhone 5S telefonumu kayıt yaptırdım. Gerekli evrakların tamamını vermem ve kayıt işlemi için gerekli ödemeyi benden almalarına rağmen ana bayi kayıt işlemini yapmamış olup ; Turkcell ana bayi ve iletişim merkezini defalarca aramama rağmen mağduriyetimi gideremeyeceklerini tarafıma iletmiştir. Eğer kayıt işlemi yapılmayacaksa ve mağduriyetim giderilmeyecekse benden neden kayıt ücreti alındı?

Mustafa 190 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 18.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kayıt işlemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön