01 Kasım 2013

Turkcell Cihaz Kampanyasından Faydalanmıyor!

Yıllarca hat veya numara değiştirmeme rağmen Turkcell kullanıyorum. Zira gerçekten kesintisi en az olan operatör. Şahsım engelli. Destek tarifesini kullanıyordum. Cihaz almak istedim. Galaxy Note3 kampanyasından faydalanmak için gittiğimde bayiler her seferinde tarifemi değiştirmem gerektiği bilgisi verdiler.

Oysa basit bir internet paketinde bile bu cihazı tarife değiştirmeden alabilirmişim. Cihazı aldım. Paketler arası değişim yapılabiliniyor ama benimkini hepsi 300 internet paketine geçiş yaptırmıyorlar. Üstelik cihazın aylık taksidi yine 109 TL.

Daha vahim olanı engelli tarifesindeki müşterilerine cihaz kampanyasından faydalandırmıyor 416 TL vade farkı almasına rağmen.

Cem 98 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 07.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife bilgisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön