10 Şubat 2016

Turkcell Cihaz Kampanyası Telefon Şikayeti!

İstanbul Kavacık Turnacioğlu Turkcell'den kampanyalı olarak 10 ay önce aldığım Samsung Galaxy note 4 markalı telefonu aldım. Fakat 2 ay sonra aşırı ısınmadan dolayı 2 kere teknik servise gönderdiğim telefon, içinden parça değiştirilerek geri gönderildi. Değişim talebinde bulunmama rağmen değişim yapılmadı. Tekrar sensörü nedeniyle arıza yaptı teknik servise gitti ama hiçbir tamir görmeden geri geldi. Şu an halen arıza devam ediyor. Zaten gönderdiğim zamanlarda 1 ay teknik serviste kaldı, aldığımdan beri en az 4 ay teknik serviste kaldı. Artık değişim istemiyor, ilgilenen ve bana yardımcı olacak hiçbir muhatap bulamıyorum. Bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum.

İlkay 206 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön