30 Ağustos 2013 #1984138

Turkcell Cihaz Kampanyası Hakkında Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

2 ay önce, Turkcell tarafından aranarak bir cihaz kampanyası olduğu, düşük bir bedel karşılığı ve 24 ay taahhütle bu kampanyadan yararlandırmak istediklerini söylediler.


Toplam ne kadar fatura ödeyeceğim sorusuna, Turkcell'den arayan kişi tarafından 50 küsür TL ödediğim faturaya sadece 1-2 TL ekleneceği ve sadece ilk ay 19-20 TL cihaz bedeli alınacağı net olarak belirtilmesine rağmen, son faturamda, 24 ay boyunca her ay 22 TL ödeme yapacağım görülmüştür.


3. görüşmeyi yaptığım 29.08.2013 de, önceki görüşmede bir problem olmadığının belirtildiği, ama tekrar inceleneceği gibi bir açıklama yaptılar ki, problem çözülmemişti zaten.

Caglar 59 Okunma

Cevaplar

  • Caglar10 Eylül 2013

    6 eylülde turkcell le görüşüldü, görüşme kayıtlarının en sonunda yanlış bilgi verildiği net olarak görülmesi ve bilinmesine rağmen , problemin çözümü için aranmalarım dışında, hiçbirşey yapılmadı.Akabinde şahsıma ait 3 , sadece evimde toplamda 6 hat ve tüm çevremdeki turkcell abonelerini bu konda uyarak , pek farkı olmasa da diğer operatörlere geçmek konusunda gerekli işlemler en kısa sürede tarafımdan başlatılacaktır, dava açma süreci de dahil

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, hattında tanımlı cihaz kampanyası ve fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]rkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön