28 Eylül 2013 #2022776

Turkcell Cihaz Hakkında Yanlış Bilgi Verdi!

Bana iletişim merkezinden çeşitli kampanyalardan biri olan iki yıl bağlaşmalı telefon kampanyalarından ürün almamı teklif ettiler. Ben de bu ürünlerden Samsung Galaxy marka bir telefonu istedim . Sözlü olarak kayıt altına alınmış anlaşmayı yaptık. Aradan iki ay geçmiş olmasına rağmen bana bu telefonu teslim etmediler.


İki ay sonra tekrar aradığımda bana Samsung Galaxy marka telefonun ellerinde kalmadığını söylediler. Bunu yerine , Turkcell Plas diye bir ürün verebileceklerini, en az Samsung Galaxy ayarında bir ürün olduğunu söylediler. Sonuçta beni buna ikna ettiler, kabul ettiler. Cihazı aldım ancak söz konusu cihaz asla söylenildiği gibi olmadığını gördüm. Bu konuda şikayetçiyim.

Hikmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 04.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön