20 Şubat 2013

Turkcell Cihaz Faturası Söylenenden Fazla Yansıdı!

Ankara/Batıkent Atlantis alışveriş merkezinde ki TURKCELL iletişim merkezinden 2 yıl taahhütlü olarak Maksi plus 5 cihaz aldım. Cihazı satan satış temsilcisi tarifeme ek olarak faturama 17 TL yansıyacağını belirtti. Ancak şu anda faturama 26 TL yansımaktadır. Cihazı aldığımda bana kesilen fatura 400.-TL dır.


Ancak, gelinen durumda faturama yansıyan 26 TL tutar ile cihaz bedeli 624 TL'sına çıkmaktadır. Bu işlemi yaparken de 45 TL olan tarifemi 35 Tl sına düşürmüşler aradaki 10 TL gibi bir farkı cihaz bedeline eklemişler. Tarifemi değiştirmek ya da hattımı iptal etmek istediğimde şu anda 400 TL fatura bedeli olan cihaz için 6 taksitte (6x26=156) ödemiş olmama rağmen benden 580 isteniyor.

Feramuz 70 Okunma

Cevaplar

  • Feramuz21 Şubat 2013

    Aradık ne oldu? ne değişti? kusura bakmayın yapacağımız bir şey yok , personel hatası ilgililer uyarılacaktır.v.s,v.s, ilgilileri uyaracağınıza vatandaşı yanıltarak, aldatarak satış yapan personel almayın, aldıysanızda mağdur olan vatandaşa yardımcı olun sorunu çözün. TURKCELL gibi bir kuruma yakıştıramadım Basiretli tüccar gibi davranmamıştır,hemen topu çalışanın üzerine atmıştır. Kusura bakmayın ama bana inandırıcı gelmediniz bu işler personel dışında sizin yukarıdan yaptığınız bir durumdur. Gereçekten personel hatasıysa benim sorunumu çözün farkı ya personelden tahsil edin, yada bünyenizden karşılayın, Daha önce iptal ettiğim VIN da benzer şey yaptınız iptal ettiğim ve kullanmadığımVIN a 4 ay fatura gönderdiniz ısrarlı itirazım üzerine faturaları iptal edip,TURKCELL Finansdan karşıladınız. Şimdide Süperonline iptal etiim bana 2 gün içinde dönecektiniz 5 gün oldu dönmediniz. Neden? çünki fatura kesim tarihini bekliyorsunuz ki iptal ettiğim hatta bir fatura daha ödeteceksiniz

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetl[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön