23 Aralık 2014

Turkcell Cihaz Bozuk Çıktı!

1 yıl önce Turkcell hat ile Note3 aldım bozuk çıktı. 3 defa servise gitti 5 ay sonra satışı iptal oldu. Yine hat üzerinden s5 aldım faturası ve şarj cihazı yoktu pakette, aynı arıza vardı. Tekrar satış iptali yapabilmek için bir defa servise göndermenin şart olduğunu söylediler. Servis dönüşü cihaz güncellendi satış iptali yok dendi. Alarm ve kapanma sorunu yerini ulaşılamama problemine bırakmıştı ve şarj yine yoktu.

532'yi arayıp aranma talebime geri dönmüyorlar. Yeni cihaz alıp Turkcell satışı iptal edene kadar bekleyeceğim. Müşteri hizmetleri ve İz iletişim den R.. Ö.., A.. K.. süreci biliyor. Asla vazgeçmeyeceğim neticeyi de Şikayetvar.com'dan paylaşacağım ilgililerle.

Büşra 270 Okunma

Cevaplar

 • Büşra13 Ocak 2015

  Turkcell aramiyor artık mail ile bir şey yapamayacaklarını bildirdiler. Hala gondermediginiz şarj Cihazı ve orijinal şarj kullanmadığım için olduğu söylenen sıkıntılar için ne yapacaksınız diye sordum maili yanıtlayarak maalesef dönüş bile yok. İlk fırsatta hukuki süreci başlatıp gelişmeleri buradan paylaşacağım inşallah. Doğru dürüst kullanamadığım fatura bedelleriyle birlikte iade gerçekleşecek 1 sene sonra bile olsa.

 • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2015

  Müşterimiz ile 29.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Büşra31 Aralık 2014

  Turkcell yetkililerine buradan sesleniyorum. vazgeçmeyecem.

 • Büşra31 Aralık 2014

  Tüketici mahkemesi %99 kazanazagimi ama 1 yıl süreceğini söyledi. 10 gün daha bekleyip Turkcell satış iptalini gerçekleştirmezse savcılığa satış iptali + tazminat davası açacağım. Bekleyip göreceğiz birlikte.

 • Büşra31 Aralık 2014

  Aradilar yetkili mercilere görüşüldüğü ama yapacaklari bir sey olmadığını söylediler. Şikayetimi yineledim. Orjinal S5 sarj piyasada tek bulunmadigi icin farklı sıkıntılar oluştu. Bakırköy savcılığa gittim tüketici mahkemesi

 • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize mus[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön