20 Haziran 2016

Turkcell Cihaz Arızası!

Turkcell'den aldığım LG 3 model telefonum bir yıl sonra arızalandı. 2 yıllık Garanti kapsamında 27.04.2016'da Turkcell şubesi aracılığıyla Ankara'da LG Yetkili Servisi olarak hizmet veren Fırat Elektronik'e gönderilen telefonum 39 iş günü olmasına rağmen halen teslim edilmedi. Üreticiden değişim onayı beklediğini söyleyen servis 20 iş gününde bana telefonumu teslim edeceğini söylemesine rağmen Turkcell'den de teyit ettiğim üzere bu zaman dilimini de dolmuştur.


Bana telefonumu teslim etmeyi bırakın, herhangi bir bilgi verme zahmetinde bile bulunmamıştır. LG ve Turkcell, Türkiye'nin bu sektörde önde gelen firmalarının bu kadar sorumsuz iş yapan, müşterisini bu şekilde mağdur edebilen bir firmayla iş yapıyor olmasını anlayamıyorum.

Aslı 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 21.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Aslı22 Haziran 2016

    Haberinizi Bekliyor olacağım.

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön