09 Nisan 2013 #1733951

Turkcell Cihaz Arızası!

Turkcell vınn(3g) internet cihazı kullanıyorum. Cihaz laptopta çalışmamaya başladı. Masaüstü bilgisayarda normal çalışıyor. Garantisi devam ettiği için teknik servise ( Teleservice Necatibey şubesi)tamiri için müracaatta bulundum. Gelen cevap şöyle:cihazınızda fiziksel hasar tespit edilmiştir. Onarım cihaz değişimi ile mümkündür.


Teklif edilen onarım bedeli: 89 tl'dir. Hiç bir şekilde cihaza fiziksel bir hasar vermedim. Daha önce bir yıllık taahhüdüm vardı. Süresi dolduğu için bir yıl daha uzatmıştım. Şu anda kullanmadığım halde aylık internet ücreti ödüyorum. Benim isteğim ya cezasız olarak hattımın kapatılması ya da cihazın değiştirilmesi. Benim hatam olmadığı halde cezasını ödemek istemiyorum.

Mehmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön