24 Nisan 2015

Turkcell Cihaz Arıza Desteği Yetersiz!

Turkcell'den aldığım iPhone 6 cihazım da ekrana dokunulduğunda boşluk ve çıtlama sesi geliyordu. Apple servisine götürdüm ve ekranını değiştirdiler. Aynı sorun bir hafta sonra tekrar ortaya çıktı. 2 gün önce tekrar götürdüm ve cihazı değiştirdiler. Fakat yeni cihazda da aynı problem mevcut. Turkcell'den bırakın destek almayı, yazdığımız mesajı bile okumadan servise götürün cevabı veriliyor. Bu telefonun yanında ek garanti satıyorlar fakat garantilerin içi boş.

Ediz 118 Okunma

Cevaplar

  • Ediz24 Nisan 2015

    Satışı yapan Turkcell mağazası, parayı alan Turkcell ama sorumluluk Turkcell'e ait değil. Tam kalitenize göre bir hizmet anlayışı

  • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön