23 Mart 2015

Turkcell Cihaz Alma Sorunu!

Tarifeme ek olarak aldığım cihazın taksitlerini peşin ödeyip ikinci bir cihaz almak için Turkcell'e başvurdum.

Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm bayan alabilirsiniz dedi kayıtlar oluşturuldu ürün verildi.

Hemen ardından tekrar bir yetkili arayıp ilk cihazın iptalinin söz konusu olmadığını iptal iki üründe olacağını her iki ürün parasının peşin alacaklarını söyledi, şikayetim üzerine ses kayıtları incelendi haklı olduğum ortaya çıktı fakat halen çözüm bulunmuş değil.

15 yıllık Turkcell benim için bitti.

Sahin 145 Okunma

Cevaplar

 • Sahin25 Mart 2015

  Lanet olsun Kurtcell

 • Sahin25 Mart 2015

  532 numaralı Müşteri Hizmetlerinizi aradım bana bilgi veren arkadaşınızın beni yanlış yönlendirdiği ve bu şekilde bir uygulama olmadığı yardımcı olamayacağınızı bildirdiniz. Bu hata ben kaynaklı olmadığına göre acil müşteri odaklı çözüm bulunması gerekmez mi bu nasıl bir yönetim tarzıdır acilll yardım lütfen.

 • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön