15 Eylül 2015

Turkcell Cihaz Alımı İle Zorunlu Verilen Yeni Hat İptali Neden Bu Kadar Zor!

Sayın Yetkili
Şirketimize alınan yeni cep telefon cihazı ile birlikte yeni hat verilmiş olup, bunun iptali için kurumsal yetkili işlem merkezinden hat iptali işlemi yapılabilmektedir. Fakat her iptal denememizde "şu anda işlem yapılamıyor, lütfen daha sonra deneyiniz" gibi bir mesaj çıkıyor. Turkcell gibi bir firmanın web sitesi işlem merkezinden bu işlemin sorunsuz olması gerekir.

Bulent 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 15.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bulent15 Eylül 2015

    Sn. Yetkili, bu talebimizi önce Kurumsal Internet sitenizden Hat Kapama işlemi secimi yaparak denedik, sonuclanmadi, kurumsal müşteri Danismanimizi aradik, onun da sadece hat dondurma yetkisi olduğunu ogrendik, hat Kapama hizmeti Kurumsal internet portalinda var ama islevsiz, yani bir ise yaramiyor, sonuclanmiyor, bilginize

  • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön