27 Mart 2015

Turkcell Çift Tarife Faturası Yansıtma!

Tarife değişikliği yaptım ve akabinde fatura kesimi olduğu tarihte değişim yapılmayıp fatura kesiminden iki gün sonra değişiklik gerçekleşti. Faturama önceki tarifenin bu ay ki rakamını ve bu yeni tarifenin rakamını aynı anda yansıtmışlar. Bilgilendirme yok bir şey yok. Neyin nesi bu?

Muhammed 372 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed'in Teşekkür Mesajı01 Haziran 2015

  Zorda olsa sorunumu bir şekilde çözüme ulaştırdıkları için teşekkür ederim.

 • Muhammed31 Mart 2015

  Otomatik mesajlarla bu iş çözülmüyor Turkcell.

 • Muhammed31 Mart 2015

  Otomatik cevaplarla bir yere varılmıyor maalesef şunu da kendilerine iletebilseydik keşke.

 • Muhammed31 Mart 2015

  48 saat geçti inceleme yapılacak dendi. Taahhüt edilen zamanda bile işlemi sonlandıramadılar. Tekrar arayıp durumu ilettim aksi takdirde durumu tüketici mahkemesine taşıyacağımı da ilettim. Bakalım marka olarak ne kadar müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyorlar göreceğiz.

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön