26 Mart 2013 #1706776

Turkcell Ceza Bedeli Yansıtacakmış!

Turkcell haydi gel kampanyası ile, seneler evvel almış olduğum Turkcell hattımı, artık bu tarifenin pahalı olması, başka operatörlerde bunun yarı fiyatından aşağıya, hem çok daha fazla her yöne dakika, hemde 5000 sms olması sebebi ile Avea ya taşıdım. Bana Turkcell den gelen mesajda sözleşmenin 28 martta dolacağı, ben bir hafta kala numarayı taşıdığım için 180 lira ceza ödeyeceğim söylendi. Mademki sözleşmem dolmadan caydım diye benden ceza istiyorsun. nasıl oluyor da sözleşme devam ediyormuş gibi fatura tahsil ediyorsun?eğer sözleşme devam ediyormuş gibi fatura tahsil edebiliyorsan, faturanın hesap kesim tarihi itibarı ile sözleşme dolmuş oluyor, neyin cezasını istiyorsunuz?

Hikmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet18 Mayıs 2013

    turkcell benden, hem 12 aylık sözleşmeyle taahhüt etmiş olduğum 12 faturayı.hemde taahhüdümü yerine getirmemişim gibi cezayı tahsil etmiş bulunmaktadır.ödemezssem aylık %4 ceza ve avukat orduları ve mahkeme masrafları ilede tehtit ederek ,devletin ve kanunların turkcellden yana olduğunu hatırlatmışlardır.devletimizede vatandaşını koruduğu için ayrıca saygılarımı sunarım. bu, defol git bir dahada gelme, faturası için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön