03 Nisan 2013

Turkcell Cevaplanan Ama Çözülmeyen Şikayet!

Şikayetime verilen cevap aşağıdadır:


Müşterimizi 28. 03. 2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize müşteri. [email protected] com. tr adresimizden, www. türkcell. com. tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


Bu cevaplar firmalar tarafından ve özellikle Türkcell tarafından standart hale geldi. Aynı gün ve daha sonraki günlerde kampanya için mesaj atan kurumunuz şikayetim için bir daha geri dönüş yapacak mı?

Mustafa 81 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Nisan 2013

    Bugün itibariyle şikayetim tam anlamıyla olmasa da çözüm buldu. Görüşmeleri gerçekleştirdiğim Müşteri şikayetleri çözüm merkezindeki Ozan Beye teşekkürler.iyi çalışmalar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön