22 Ekim 2015
Yorum Yap
#4012215

Turkcell Cep Telefonu Garantisi İşe Yaramıyor

3. ayda aldığım Sony Eurasia Xperia Z3 telefon ısınmadan dolayı arka camı elimde çizik şeklinde çatladı ve ekran sarardı. Kullanıcı hatası deyip 641 TL ücret talep ediyorlar. Turkcell' in cihazları KVK teknik servis bakıyor KVK' ya normal telefondan ulaşamıyorsunuz 11820 adlı telefonu aramak zorundasınız ve dk'sına 2,99 kr. Ek ücret yazıyor. Ticaret haline getirmişler.

Ahmet 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları