06 Mayıs 2013 #1780838

Turkcell Cep Telefon Numaramı Benden İzinsiz Reklam Firmalarına Satıyor!

Turkcell hattımı açtırırken doldurduğum formda kişisel bilgilerimin 3. şahıslarla ( Reklam, tanıtım, ürün satışı pazarlaması vb. ) paylaşmamaları gerektiğini işaretlememe rağmen her gün 7 8 tane reklam Sms'i alıyorum.

SMS içerikleri sigara bırakmaya yardımcı, cinsel içerikli, performans arttırıcı, tatil paketleri gibi yüzlerce konudan oluşuyor.


Bu konuda daha önce defalarca kez Turkcell müşteri hizmetlerine başvurularımda olmasına rağmen hala kişisel bilgilerimi paylaşmaya devam ediyorlar. Bu reklam şirketlerine cep telefonumu nereden buldunuz diye sorduğumda hep yanıt Turkcell oluyor...

Mert 118 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön