23 Mart 2013 #1703200

Turkcell Cep Açık Tarifesi!

Turkcell'in çıkartmış olduğu cep açık tarifesi son derece başarısız olup kişisel hakları ihlal ettiği görüşündeyim, kişinin telefonu kapalı iken, karşı taraftan arandığınızda ve telefonunuzu açtığınız zaman, karşı tarafa telefonunuzun açık olduğu bilgisi iletilmektedir, bu kişisel gizliliği tamamen ihlal etmekten başka birşey değildir. .


Kaldı ki Turkcell gsm şirketinin böyle bir sistemi hayata geçirmesi son derece üzücü, milyonlarca kullanıcısının gizliliğini deşifre edip sözde cep açık tarifesini şiddetle kınıyorum böyle bir uygulamanın yasal olmadığını tarafınıza aktarıp, en azından kişisel tercih seçenekleri üretmenizi öneriyor. Aksi halde hukuki yollara başvurulacaktır. .

İbrahim 561 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden inceleme sağlanmış ve müşterimize 24.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Cep Açık uygulaması ile ilgili bilgilere web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/sayfalar/turkcell-cep-acik.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön