27 Ocak 2014 #2259571

Turkcell Çekmiyor ve İnternete Bağlanmıyor

Daha önceden az sorunlu olmakla birlikte telefonum çekmekteydi. Ama son bir aydır ne benim ne de aile bireylerinin hattı Turkcell olan hiçbir telefon çekmemekte ve internete bağlanamamaktayım. GSM operatörünü aradığımda ise baz istasyonunun yetersiz olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Ama hiçbir şekilde düzeltilme yapılmadı ve acil durumlar için bile görüşme yapamıyorum. Aile içinde 3 kişi Turkcell kullanıyoruz ve sıkıntı yaşıyoruz. Bununla birlikte apartman da sıkıntı yaşıyor, eğer çözüm bulunmazsa başka bir GSM şirketine geçeceğim, yetkililerin bir an önce çözüm bulmasını istiyorum.

Güneş 184 Okunma

Cevaplar

  • Güneş27 Ocak 2014

    ilettim zaten çözülmedi.Bu yüzden burdan yazıyorum.Hiç bir çözüm yok ortada!!!ozaman bizde ailecek hatta mahllece başka gsm e geçeriz.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön