07 Ocak 2015

Turkcell Çekmiyor!

Daha önce şikayetimiz dikkate alınmış gibi cevap yazdınız ama hala bir değişiklik yok. Benim sizden isteğim taahhüt ettiğiniz hız ve çekim gücünü yerine getiremiyorsanız ben başka bir operatöre geçmeye hazırım. Sözleşmeye uymayan ben değil siz olduğunuzdan benden hiçbir fark almadan tek taraflı taahhüdü iptal etmeniz. Ve İstanbul gibi bir şehirde çekmeme konusuna çare bulmanız. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. Hiçbir zaman iyi mal iyi para değilmiş. Ben verdiğim paranın yarısına zaten daha iyi bir hizmet alıyordum. Çekmiyor bağlanmıyor 4 gb internetimi kullanamadıktan sonra 14 gb olsa ne olur.

Sinan 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön