20 Aralık 2014

Turkcell Çekmiyor!

Kaç kere aradım kaç tane şikayet oluşturdum kaç kere geri döneceğiz denildi artık ben bile hatırlamıyorum. İstanbul'da Turkcell çekmiyor evet bir de İstanbul'da diğer yerleri siz düşünün! Hem bu kadar fatura ödüyoruz ne internet, ne dakika, ne başka bir şey çekmediği için kullanamıyoruz ki! Bildiğiniz servis yok gösteriyor çoğu yerde çekiyor gözükürken aranamıyorsunuz çekmiyor sonuç? Ben 2 senedir uğraşıyorum çare yok! Sabrımın sonlarındayım.

Gözde 125 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizi 20.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön