03 Haziran 2015

Turkcell Çekim Kalitesi!

Biz şuanda Yozgat Doğankent bölgesinde, bir şantiye kamp alanında konaklayan 200 kişiyiz ve bu sayı ilerleyen zamanlarda 600 kişiye kadar çıkacak. İlk geldiğimizde tüm operatörler çekiyordu ama sadece Turkcell'in 3g' si çektiği için herkes hattını Turkcell'e taşıdı ama yaklaşık 1 haftadır Turkcell olan kişiler resmen eziyet çekiyor. Hatlar çekmiyor konuşmalarda sürekli kesiliyor bağlantı kurup arama yapamıyoruz arama yapsak da kesilip duruyor internete bağlanamıyoruz. Bu konuda şikayet talebinde bulunuyor ve gereğinin yapılmasını istiyorum. Şirket hatlarımız bile Turkcell ama kesintisiz bir türlü iletişim kuramıyoruz. Birkaç saat çekiyor sonra gidiyor.

Bora 148 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön