18 Aralık 2015
Yorum Yap
#4439739

Turkcell Çekim Gücü Sorunu

Eylül ayında oluşturmuş olduğum baz istasyonu sorunu ile ilgili bana geri dönüş olmayı bırakın ben günümün yarısını müşteri temsilcileri ile tartışarak geçiriyorum, hiçbir ücret Türkiye standartlarında kolay kazanılmıyor anladınız mı yaptığınız reklamlar alt yapılar biz tüketiciler sayesinde! Çağrı merkezini aradığımda yok Aralık aynın sonunda yok yıl başında ama ben sürekli fatura ödemeye devam ediyorum. Türkiye'nin yarısına hitap eden bir operatör şirketinden bahsediyoruz yazık. Ailecek Turkcell kullanan biri olarak bütün hatların sözleşme bedelleri alınmayarak iptalini istiyorum ve bu konu ile ilgili dönüş olmaz ya hadi dönüş istiyorum.

Ufuk Ufuk 125 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ufuk31 Aralık 2015

    Sürekli çekim gücü ile ilgili yaşadığım sorunun düzeltilmesi için son 1 hafta da çağrı merkezini aradığımda ya görüşmeyi kendi istedikleri için sonlandırıyor ya da ilgisiz davranıyorlar hayırdır Turkcell batıyor mu? Bu sabah Samet bey önceki gün Esra hanım aynı şeyleri yaptılar be işin garip tarafı her aradığımda aynı agent çıkıyor koskoca Turkcell de 1 kişimi çalışıyor bu şikayetler olsa ne olacak sanki ilgileniyorlar ama en azından kaliteniz ortaya çıkıyor

  • Turkcell Temsilcisi21 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları