11 Nisan 2013 #1735915

Turkcell Cayma Bedeli İstiyor!

Turkcell den aldığım ve 2 yıl boyunca kullandığım hattımı daha iyi hizmet alacağım kanaati ile bir başka GSM şirketine taşıdım. Son aya ait fatura bedelini ödemek için Turkcell abone merkezlerine gittiğimde benden 133 tl gibi bir bedel istendi. Neden bu kadar yüksek diye sorduğumda 72 tl cayma bedeli olduğunu söyledi.


Cayma bedelini kabul etmediğimi ama faturayı ödeyeceğimi söyledim kabul edilmedi ve Turkcell iletişim merkezlerine yönlendirildim aramam sonucunda hiç bir sonuca ulaşamadım yaklaşık 2 ay önce Av. T.A. hukuk bürosundan aranılarak 355 tl borcum olduğunu söylediler ve hakaretvari bir şekilde her gün defalarca .

Beyçet 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön