19 Nisan 2013 #1753524

Turkcell Cayma Bedeli İsteniyor!

Turkcell Vınn için 2011 Ekim ayında 1 senelik verdiğim taahhüt dolduğu halde şimdi hattımı kapatmak istediğimde Turkcell hiçbir imza veya onay vermediğim halde bir taahhütle benden 115 tl bedel istiyor.Turkcell gibi kurumsal görünen bir firma nasıl böyle bir fiili işler? Hayret ve bu haksızlık karşısında ne cür'et diyebildim. En kısa zamanda bu yanlışlığın düzeltilmesini ve hattımın kapatılmasını istiyorum.

Yücel 116 Okunma

Cevaplar

  • Yücel27 Nisan 2013

    Turkcell şikayetin abone merkezinden kaynaklandığını görüp aslı olmayan taahhüt bedelini kaldırdı.Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yücel20 Nisan 2013

    Turkcell hiçbir taahhüt veya onay vermediğim ve taahhüt verdiğime dair müşteri hizmetleri hiçbir delil gösteremediği halde cayma bedeli altında paramızı kapmaya çalışıyor. müşteri hizmetlerine taahhüt verdiğime bir delil gösterin diyorum. Abone merkezi yapmiş olabilir diyorlar. Abone merkezine gidiyorum. Burdan hiçbir başvuru yapılmamış. Turkcell kendisi otomatik yenilemiş diyorlar. Yani turkcell kendisi taahhütü vermiş parasını benden istiyorlar. Siz gelin bu hale ne denir. Dile pek çok şey gelir ama… İnsanları kendilerinden kaçırmaktan başka bir işe yaramaz bir vaziyet bu. Çok yazık. İnşaallah mağdur edilen benim gibi pek çok insanların ahları yerini bulacaktır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön