18 Nisan 2013 #1750934

Turkcell Cayma Bedeli İsteniyor!

15 MART 2013 tarihinde şikayette bulunduğum Turkcell cayma bedeline istinaden benden istedikleri evrakları eksiksiz iletmeme rağmen bu kezde cayma bedelinin üzerinden uzun zaman geçtiğini bahane ederek hiç bir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylediler.


Ben bir sıradan bir vatandaş olmama rağmen geriye dönük ekstrelerimin dökümünü çıkarttırıp ödeme yaptığımı ispatladım. Koskocaman Turkcell telekomünikasyon a.ş geriye dönük kayıtlara ulaşamadığını ve kayıtlarının 1 yılda yenilendiğini bildirdiler. Mağduriyetimin devam ettiğini bildiririm.

Mehmet 243 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet22 Nisan 2013

    Turkcell şikayetlerime aydınlatıcı cevaplar veremiyor standart cevaplarla geçiştiriyor. Benimle görüşüldüğünü söylüyorlar ama kayıtlarıma ulaşamadıklarını iletiyorlar. O halde bana çıkartılan cayma bedeline nasıl ulaşılıyor ? ben ödeme yaptığım ekstreyi sizlerinde bilgilerine sunuyorum.

  • Mehmet22 Nisan 2013

    görüşüldü evet ama sanki mağdur olan turkcell'miş gibi kayıtlara ulaşamadıklarını söylediler kayıtlara ulaşılmamışsa o halde borcuma nasıl ulaşılıyor?

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 18.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize kampanya erken iptal ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön