16 Nisan 2013 #1745885

Turkcell Cayma Bedeli İptal Edilsin!

28/10/12 tarihinde TİM Güneş İletişimden tabletimde kullanmak üzere vınn almıştım. Tabletime uygun vınn verilmedi. Değişim istediğimde bana 2. el modem vermeye çalıştılar!


Hattı 1 dakika bile kullanamadım henüz, açın bakın kayıtlara! 1 dakika kullanım varsa! 43 lira da fatura çıkarmışsınız haksız kazanç. Hadi 43 lirayı ödedik de şimdi de erken cayma bedeli adı altında 180 lira fatura çıkarmışsınız. 17 yıllık Turkcell kullanıcısıyım. Çözüm üretin, hatalarınızı düzeltin. Bu cayma ve cihaz, kampanya iptal bedelini iptal edin!

Aris 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Aris16 Nisan 2013

    Defalarca müşteri hizmetlerini aradım her görüşme en az 1 saat sürdü, kayıtlara bakın, o ona bağlıyor o ona, o ona aktarıyo o ona aktarıyo, tam bir delirrtme metodu bu! Ne güzel iş bu sorumluluk sahibi olmamak, bayi açıyorsun, ürün satıyorsun, vermediğin hizmeti satıp parasını peşin alıyorsun, ama yaptığın hatayı, ksusuru, ayıbı düzeltmeye gelince sanki başka ülkede yaşıyormuş gbi davranıyorsunuz. . Bu kadar müşterisine değer vermeyen bir firma daha görmedim. Yanlış modemi iade etmek istediğimde hem bayi hem de siz işelmlerde böyle bir seçenek malesef yok diyorsunuz, istediğim modem başka TİM lerde satılırken onu bile TİMe temin ettiremiyorsunuz. Müşteri hizmetlerindeki yetkikli bayan saolsun olayın takipçisi olacağız dedi istediğiniz modemin modelini bize söyleyin yardımcı olalım dedi ama sonuç yine yok. Sizin sisteminizde o işlem çıkmıyor diye ben niye mağdur oluyorum??? Vınn modemi ne bayi değiştiriyor veya iptal ediyor ne de siz. Daha ilk gün gittim bayiye ve iptal etmediler cayma bedeli istediler. Yani kısacası işime yaramayan modem elimde kaldı, hattı kullanamıyorum, ne değişim yapıyorsunuz ne de iptal, 1 dakika bile kullanamadım. Sizin Allahınız var mı? Ben mağdurum, kullanılmayan hata fatura ve borç çıkartıyorsunuz, bir de tereyağı gibi üste çıkıyorsunuz. Ben 17 senedir Turkcell kullanıyorum ama kimseye tavsiye etmiyorum, uzak dursunlar, müşteri memnuniyetine en az önem veren firmadır Turkcell Türkiye'de. Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Bu olaylar yüzünden bu firmada tiksindim. Konuşma paketimi de taşıyacağım. Turkcelldekien eski üyelerden biriyiz, ama turkcell için eski yeni hiç fark etmiyor 20 yıllık üye de olsanız siz sömürülecek bir cüzdan ve hat sahibisiniz! Tüketici mahkemesine başvuracağım. Bayisini bile kontrol edemeyen, denetleyemeyen, sorumsuz bir firmasınız !!! Bir de utanmadan cayma bedeli, kampanya iptal bedeli koyuyorsunuz 130 liradan fazla. Ben bunları ödemeyeceğim ya iptal edip beni zaman kaybından kurtarırsınız ya da bu işi tüketici mahkemesinde çözeceğim ve haksız kazancı ve gaspı geri alacağım! Hem fatura bedellerini hem de bu erken iptal bedellerini iptal etmek ve bana modemimim ulaştırmak zorundasınız aksi takdirde bunun yolu uzun. Yurtdışına kadar gider bu mevzu!!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön