05 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3220808

Turkcell Canlı Destekteki Temsilci Hatalı Bilgi Verdi!

04.05.2015 saat 19.30 canlı destekteki R*** hanımla görüştüm sixt günlük kiralamalarda %25 indirim yapacağı yazıyor, temsilciye 10 gün kiralamada %25 indirim geçerli oluyor mu diye soru sordum bana kalıp mesajlarla sorum ile alakasız cevaplar verdi temsilci beni mağdur etti.


Twitter'dan Turkcell'e mesaj gönderdim, şikayetim için bana ulaşın dedim, direk mesajdan sorunu bize yazabilirsiniz diye geçiştirdi yazma sınırı olduğu için aranmak istedim ama Turkcell gibi bir firma artık müşterilerini aramaya bile üşeniyor, hem sosyal medya ekibinden hem de canlı destek temsilcisinden şikayetçiyim, sorunum çözmediler şikayetçiyim.

Ufuk 180 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 11.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sixt Araç Kiralama Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları