23 Mart 2015

Turkcell Canım Türkiye'm Kampanya!

Turkcell 02.07.2014 tarihi itibarıyla abone alımına kapanan Canım Türkiye'm Paketine 23.03.2015 tarih 11:40 itibariyle bilgi ve onayım olmadan
beni üye yapmış ve ücret tahakkuk ettirmiştir. Ücretin misli fazlası yaptığım telefon görüşmesi sonucunda da bir sonuç alınamamış ve iptal gerçekleştirilmemiştir. En büyük operatör ve en çok kullanıcı olduğunu iddia eden kurumsal bir firmanın bu yolla elde edeceği haksız kazancın büyüklüğü aşikardır; fakat ben ve benim gibi bilinçli tüketicilerin, sizin sayenizde oluşturacağı şikayetler ile uğrayacağı kayıptan bihaber firmayı tüketici hakem heyeti, gibi kanallar yolu ile ve sosyal medya üzerinden de şikayet ederek bu işin takibini bırakmayacağım.

Zehra 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz ile 26.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paket detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön