01 Şubat 2014 #2270734

Turkcell Çalışanları Çok İlgisiz

Kızılelma Caddesi/Fındıkzade Şubesindeki çalışanınızın müşterisiyle ilgilenmesi gerekirken çalışma arkadaşlarıyla laf dalaşına girip işlemi yanlış yapması sonucunda 45 tl lik hiç kullanamadığımız miktarda parça parça bir kontör yüklendi telefonlarımıza. Bu durumu şikayet etmek istediğimizde başka bir kişi bizi telefonumuza gelen mesajlar hakkında uzun uzun bilgilendirdi ve diğer çalışanını koruyarak bilmiş bir şekilde aynı anda birden fazla kişiyle ilgilenemeyeceğini söyledi. Daha karşısındaki müşteriyi dinlemekten ve şikayetini anlamaktan aciz bu kişileri işe alırken çok mu arıyorsunuz merak ediyorum.

Cahide 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön