15 Aralık 2014

Turkcell Çalışan Personellerinin Hatası Yüzünden Hizmetim Kesildi

Hattım 2 dönem yüksek tutarlı faturalarımdan dolayı kapandı. 09.12.2014 öğle saatlerinde müşteri hizmetlerini arayıp fatura borcumu taksitlendirdim. İlk taksit 250 TL diğer taksitleri 59 TL olmak kaydıyla taksitlendirme yapıldı. Müşteri temsilcisinin yönlendirmesine istinaden 12.12.2014 tarihine kadar ilk taksitimi yatırdığım takdirde hattımın açılacağını hususunda anlaşıp telefonu kapattım.


Aynı akşam İş Bankası ATM'den 250 TL taksitimi yatırdım ve yarım saat içinde hattım açıldı. Dün akşam hiçbir bilgilendirme yapmadan hattımı tekrar kapattı ve taksitlendirmenin bozulduğunu söylediler. Temsilcinin yanlış bilgilendirmesinden dolayı mağdurum. Acil yardım talep ediyorum.

Emir 92 Okunma

Cevaplar

  • Emir'in Teşekkür Mesajı18 Şubat 2015

    ilgi, aLAKA ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön