23 Eylül 2018
Yorum Yap
#10939622

Turkcell Bunun Saygısızlık!

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürlüğüne; Çağrı merkezinde çalıştırmış olduğunuz saygısız, Platinum segment müşterisi ile nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen, iş yapmaktan imtina eden, ilgisiz, çağrı merkezi eğitimi olmayan B** hanım yüzünden bu şikayeti sizlere iletiyorum. Sizin gibi kurumsal bir şirketin Platinum segmentindeki müşterilere sıradan müşteri gibi davranması alışılagelmiş bir durum olmamakla beraber, çağrı merkezi personelinizin yeterli eğitimi görememiş olması da insan kaynakları eğitim biriminizin maliyet düşürme politikasını akıllara getirmektedir. Eğitimsiz personelin bu segmentteki müşterilere hizmet vermesi de kurumunuz adına aşağılayıcıdır. Söz konusu telefon görüşmesi 23.09.2018 tarihinde yapılmış olup, telefon görüşmesinin konusu yurt dışına çıkıldığında otomatik olarak devreye giren günlük 25 TL'lik olan paketin kullanım dışı durumlarında olan kısmının iadesi ile ilgilidir.


Şahsım xxx firmasında çalışmakta olduğumdan sürekli yurt dışına çıkmaktayım. Kullanmış oluğumun dışında kalan kısmı kullanım yapılmadan faturama yansıtılmıştır. Şahsi talebim bu kullanım harici faturalandırılan kısımların tespit edilerek iadesinin yapılması şeklinde idi ki takdir ve tahmin edersiniz ki 336 TL'lik faturayı ödeyemeyecek ya da ödemek istemeyecek olan alt seviye müşteriniz değilim. Bu faturada söz konusu olan benim hatam ise açıklanarak bundan sonra aynı hatanın gerçekleşmemesi yönünde neler yapılabilir, eğer kurumunuzdan ise hatanın çözülerek sonuca ulaştırılması yönünde olan talebim küçük görülerek ve çözümsüz bırakılarak bir çağrı merkezi elemanınız tarafından reddedilmiştir. Konunun detaylı incelenerek Genel Müdürlük birimlerinizi tarafından ilgili yerler ile görüşülerek, insan kaynakları politikanızın gözden geçirilerek, tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Onur Onur 393 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2018

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler