28 Mart 2018
Yorum Yap
#10281687

Turkcell Bunu Da Mı Yapacaktı?

Aralık 2016 Alcatel İdol 4 telefon aldım Marmara Park Turkcell Bayisinden ,aklım güvende şirketinden kasko yaptırdım yaptırmaz olsaydım oğlum telefonu iki ay sonra ekranını kırdı işte o zaman başladı çilem telefonu tamı tamına bir sene 4 ay geçti, 4 defa tamire gönderdim bir sonuç alamadım en sonunda Tüketici Mahkemesi'ne başvurdum beni haklı gördüler ve geçtiğimiz ayın 19'unda kararı verdim oradaki arkadaş bilgilerimi aldı hesap numarasını filan 15 gün yazışma olacak ve hesabınıza telefonun değeri yatacak dediler.


1 buçuk ay olacak neredeyse ne arayan var ne soran ,gerçekten yazık hem de çok yazık ayıp ya bu kadarına pes..

Seçkin Seçkin 705 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Seçkin03 Nisan 2018

  Zaten aklım güvende şirketini aradım bana söyledikleri bizimle artık işiniz yok telefonu aldığınız yerle muhatap olun diyorlar neden diye sorduğumda Tüketici Mahkemesi kararı çıktıysa sizi aklı gördüyseler bundan sonra orayla işinizi halledeceksiniz diyorlar yani iş İstanbul Beylikdüzü Marmara parktaki Turkcell Bayisinde oradaki işlemler çok ama çok yavaş ilerliyor bilginize

 • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2018

  Değerli Müşterimiz, Akıllım Güvende kapsamında hasar bildirimi yapabilmek için, Turkcell hattınızdan ücretsiz olarak 0532 757 22 33 Akıllım Güvende Hizmet Merkezi’ni arayabilirsiniz. Arama yapmadan önce *#06# tuşlaması ile cihazınızın IMEI numarasını not almanız işlemlerinizin hızlı tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Seçkin28 Mart 2018

  Artık yeter lütfen rica ediyorum sonuclansın

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2018

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler