20 Nisan 2015

Turkcell Bulunduğum Bölgeden Çekmiyor!

Öncelikle yıllardan beri bu şekilde Turkcell bulunduğum bölgede apartmanın üzerine camdan dışarı çıkmadığımız süre şebeke çekmiyor. Bunu dile getirmek için cengaver e bağlandım fakat sürekli 3G
testi yapmamı söylüyor.

3G test yapılabilmesi için şebekenin çekmesi gerekiyor. Fakat zaten şikayetim bu yönde çekmeyen Turkcell şebekesinde nasıl 3G testi yapacağım? Sanırım bulunduğum bölge çekmeyen %0.03'lük alan sanırım koskoca Türkiye'de. Artık bu sorundan bıktım kimse arayınca ulaşamıyor bana. İlla dışarıda olmam gerekli.

Ayrıca sadece benim değil tüm Turkcell hat sahiplerini telefonu çekmiyor bulunduğum bölgede. Artık kısa sürede çözüm getirilmezse hattımı transfer edeceğimden şüpheniz olmasın.

Hüseyin 123 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin20 Nisan 2015

    Belirttiğiniz yere gerekli mesajı gönderdim teşekkürler. Umarım en kısa sürede hallolur.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön