12 Ocak 2016

Turkcell Bulunamayan 128k Sim Kart ve Bir Türlü Alınamayan Mobil İmza!

Çalıştığım banka üzerinden mobil imza başvurusu yaptım ve en yakın TİM'e uğramam gerektiğine yönelik bir SMS aldım. Mobil imza kullanabilmek için 128k sim kart almak gerekiyor ancak bu kartı bulabilmek maalesef imkansız. Bir çok yer gezdikten sonra çağrı merkezini aradım. Onlar da T.C. Kimlik numaram ile 2929'a mesaj atmam gerektiğini ve bunun üzerine aranacağımı söylediler. Ancak bu numaraya mesaj attıktan sonra yine en yakın TİM'e uğramam gerektiğine dair aynı SMS bilgilendirmesini aldım. Acilen ihtiyacım olduğundan ötürü mağdur durumdayım ve müşteri hizmetleri konuyla ilgilenmiyor ya da ilgilenemiyor. Mevcut durumda Turkcell'in bu hizmeti müşteriyi yanıltmaktan başka bir işe yaramıyor.

Levent 118 Okunma

Cevaplar

  • Levent'in Teşekkür Mesajı01 Şubat 2016

    Süreç birazcık uzamış olsa da, Turkcell'in ve çalışanlarının konuya yaklaşımı, ilgi ve alakaları firmanın büyüklüğüne yakışır nitelikteydi. Görüşmeler sonunda gerekli yönlendirmeler yapılarak 128k sim kartı bulmam sağlandı. Teşekkür ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 28.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında Mobil İmza Ekipleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön