10 Haziran 2013

Turkcell Büfeden 20 TL'lik Kontöre 22 TL Aldılar ve 18,70 TL Yüklenmiş!

Bugün Antalya'da beach park karşısında bulunan bir büfeden ( büfe müşteri nosu: 5075911***) 20 TL kontör yükleme istedim. Adam 22 TL istedi. Normalde hep internetten yükleme yaptığım için, demek büfeden yüklemelerde böyle diye fazla takmadım açıkçası. Ama 2 dakika sonra baktım, 0. 06 TL olan bakiyem, 20. 06 TL olması gerektiği yerde 18. 76TL olmuş. Bu nasıl olur?Lütfen açıklama istiyorum!

Serap 36 Okunma

Cevaplar

 • Serap27 Temmuz 2013

  ULAŞILAMAMIŞ,ANCAK TEKRAR ULAŞILMAYA ÇALIŞILIP, ÇÖZÜM BULUNMADI!ÇOK YAZIK

 • Serap11 Haziran 2013

  Teşekkürler, çalıştığım için telefonlara sürekli bakamıyorum.Tekrar gün içerisinde ararsanız seviniirm.Konu benim için önemli.

 • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2013

  Müşterimizi 11.06.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi10 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]urkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön