20 Temmuz 2017

Turkcell Bu Yapılan Aleni Usulsüzlüktür!

Kullandığım mobil hattın tarife teklifi için Turkcell müşteri hizmetlerinden aradılar. Teklif ettikleri paket kabul ettim ve aradan 1 ay geçtikten sonra verdikleri fiyattan daha fazla fatura geldi. Arayıp nedenini sordum ve "tarife paketinin fiyatı o kadar" dediler, bana teklif ettiğiniz fiyat bu değil dedim ve ses kayıtlarını dinleyip haklı olduğumu onayladılar.

Aradan 1 ay geçtikten sonra fatura yine fazla geldi tekrar aradım ama bu şimdi de fiyatı düşüremeyiz paketin fiyatı böyle yapacak bir şey yok deyip kısa kesip attılar. Sizin yaptığınız usulsüzlüktür, yalan söylemektir. Biz de Turkcell yerli diye destek veriyoruz ki suç biz de. Varsa hakkım kesinlikle helal değildir.

Süleyman 665 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.07.2017 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön