06 Eylül 2013 #1997600

Turkcell B.Smarter Adlı Sitenin Mağdur Etmesine Göz Yumuyor!

Turkcell ile ortaklaşa B.Smarter isimli site, karşılığında hediye kazandırma bahanesiyle tüketici alışkanlıkları anketi doldurturken haftalık ücreti 12 TL' den siteye abone ediyor ve ne olup bittiğini anlamaya fırsat vermeden ve izniniz olmadan cep telefonunuzdan 12 TL'yi alıyor.


Siteyi kullanmadan ve hiç bir hizmet almadan abonelik iptali için Turkcell'i bir kaç dakika sonra arayıp şikayetimi ilettiğim halde hiçbir hizmet vermeden 12 TL el konulan paramı iade etmeyerek kullanıcılarını mağdur ediyor. Abonelik ücretini iade etmediği takdirde B. Smarter isimli siteyi Cumhuriyet Savcılığı'na şikayet edeceğimi kendilerine yazılı olarak ilettim.

Rifat 80 Okunma

Cevaplar

  • Rifat10 Eylül 2013

    zararım iade edilmemiştir.edilmediği sürece mağdur edildiğimi beyan etmeye devam edeceğim.

  • Rifat10 Eylül 2013

    hizmet aldığım firma şatış ortaklığı işbirliği ile benim zarar görmeme neden olmuştur.Değerlendirmemde bu yönde olmuştur.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön