27 Ocak 2014 #2257925

Turkcell Bozulan Vınn Cihazımdan Haber Yok!

Orta Anadolu Turkcell iletişim merkezinden aldığım vınn cihazımı 03.01.2013 tarihinde açılmadığı için garanti kapsamında aynı mağazaya teslim ettim. 24 gün geçti cihazın nerede olduğunu bile söyleyemediler bana. 10 kez telefon 3 kez mağazaya gittim. Mağaza personeline ezberlettikleri cümle: İletişim numaranızı bırakın size dönelim. Döndüler mi hiç? Cihazım nerede? O'na bakan arkadaş burada değil. Turkcell Genel Md. aradım onlar cihazı sattıktan sonra ilgilenmiyorlarmış! KVK'yı aradım ''ücretli bir görüşme'' sonunda cihazımı bulamadıklarını söylediler. Bu görüşme için de para ödedim. Ne mi yaptım? İnternetimi iptal ettim şimdi de hatlarımı.

Ali 80 Okunma

Cevaplar

 • Ali31 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür diye Turkcell cevap yazmış bu doğru değil...

 • Ali31 Ocak 2014

  Cihazın kutusunun üzerinde Turkcell den başka hiçbir şey yazmıyor ama buna rağmen Turkcell sattığı ürün ile hiç bir şekilde iilgilenmiyor. Çözüm ile ilgili bir yöntemi yok. Benim cihaz 1 aydır tamirde ben internet için Turkcelle para ödüyorum, Turkcell bizimle ilişksi yok diyor.....

 • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön