10 Nisan 2013 #1735335

Turkcell Bozuk Telefon!

Silivri Eren Turkcell iletişim merkezinden aldığım sıfır ürün telefonumun kısa sürede bozulmasından dolayı servise gönderdiler. telefonum gelinceye kadar ikinci el telefon satın aldım. Çok iyi olduğunu söyleyip 50. TL. ye bir telefon verdiler. Aldığım günün akşamı sürekli alarm gibi çalmasından dolayı bataryasını çıkardım, kullanamadım.


Servisten gelen telefonumu alınca bu bozuk telefonu annem iletişim merkezine götürerek insanlara böyle kullanılmaz telefonları verip, güzel tlf. diye niye yanıltıyorsunuz deyince; Biz böyle haldeki tlf. nu vermeyiz. , o gün getirseydiniz diye yanıt aldı. Annem de 50 TL için yalan mı söyleyeceğim, zaten çöpe atacağım ama müşteri kaybedersiniz demiş.

Nazan 99 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön